Пряжа для вязания 100% шерсть

Пряжа.

В даному розділі представлена пряжа для в'язання. Ми постаралися, зібрати в магазині "Sliver", тільки пряжу від кращих світових і українських виробників. Замовити пряжу для в'язання, ви можете, клікнувши по кнопці "купити" або зв'язавшись з менеджером по телефону.
Пряжа - нитка, скручена з поздовжньо і послідовно розташованих волокон. Пряжу роблять з натуральних (вовна, бавовна, льон, шовк) або хімічних волокон (віскозних, поліефірних, поліамідних та ін.).
Залежно від волокнистого складу пряжа може бути однорідною - складається з волокон одного виду, або змішаної - з двох або більше видів волокон. Однорідну або змішану пряжу з волокон різного кольору називають меланжевой або секційной пряжей.
За будовою розрізняють пряжу одинарну, трощену і кручену. Одинарна пряжа утворюється на прядильних машинах шляхом скручування волокон. Трощеная пряжа складається з двох або більше складених ниток, які не з'єднаних між собою крутінням. Кручена пряжа виходить скручуванням двох або більше ниток .
Пряжу використовують для в'язання речей, переважно одягу, як ручним способом за допомогою спеціальних пристосувань (спиці, гачок і т. П.) Або на спеціальних апаратах (ручні в'язальні машини), так і в промисловому виробництві на автоматичних та напівавтоматичних в'язальних машинах.Показано с 1 по 12 из 149 (всего 13 страниц)